komunikacja

     Terminal AMB umożliwia komunikację pracowników biurowych z kierowcą. Ma dotykowy ekran i podświetlane przyciski. Terminal jest na stałe zamontowany w kabinie i podłączony jest pod stałe zasilanie. Kompaktowe wymiary umożliwiają na montaż na każdej desce rozdzielczej lub na podszybiu.

Kierowca posługujący się terminalem AMB może korzystać z nawigacji Sygic, ma także podgląd na stan pojazdu – tonaż, wartości temperatur z chłodni, załączenia wejść/wyjść, ma podgląd w swój czas pracy.

Aplikacja mobilna terminala i programy AutoSAT 3 i AutoSAT 3 Plus, tworzą kompletne narzędzie umożliwiające zarządzanie, kontrolę realizacji i ocenę jakości wykonania każdego frachtu. Użytkownicy programu AUTOSAT 3 Plus mogą wysyłać zlecenia transportowe oraz przesyłać dokumenty transportowe.

Kontakt

Tel.: 691 101 000

E-mail: sprzedaz@monitoringgps.eu

Adres

Tecra Monitoring GPS

ul. Zgrupowania AK Żmija 17/16

01-875 Warszawa

Polityka prywatności

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze, tablecie lub telefonie. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.