Rozwiązania dla maszyn budowlanych

Rozwiązanie dla maszyn budowlanych skierowane jest do firm posiadających flotę maszyn budowlanych: koparek, ładowarek, wywrotek, walców, dźwigów i innych maszyn i pojazdów. Najważniejszymi parametrami analizowanymi dla tego rozwiązania są:

1) pomiar czasu pracy operatora

2) pomiar zużycia paliwa 

ciągnik

Pomiar czasu pracy operatora realizowany jest przez rejestratory GPS model 7300 TXD lub 7400 TXD (z możliwością podłączeniem pod szynę can). Czas pracy mierzony jest na podstawie pracy silnika i podawany jest w motogodzinach (godzinach pracy maszyny). 

maszyny budowlane ładowarka
maszyny budowlane

Pomiar zużycie paliwa mierzone jest sondą paliwa umieszczoną w zbiorniku paliwa maszyny. Dzięki kalibracji zbiornika i odczytom rejestratora GPS, wiemy ile paliwa znajduje się w każdym momencie w zbiorniku oraz możemy zmierzyć średnie zużycie paliwa na godzinę pracy maszyny.

korzyści

Mniejsze zużycie poliwa
30%
Nadzór nad flotą
100%
Więcej czasu dla siebie
50%
Identyfikacja operatora
100%
Mniejsze zużycie maszyn
40%
Bezpieczeństwo
90%
Lokalizacja
Pomiar paliwa
Czas pracy

Kontakt

Tel.: 691 101 000

E-mail: sprzedaz@monitoringgps.eu

Adres

Tecra Monitoring GPS

ul. Zgrupowania AK Żmija 17/16

01-875 Warszawa

Polityka prywatności

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze, tablecie lub telefonie. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.