program partnerski

     Nasz nowy Program Partnerski umożliwia otrzymanie od nas gratyfikacji finansowej w wysokości 500 zł netto za polecenie nam nowego klienta, który kupi od nas system monitorowania w swojej firmie. Jeśli jesteś naszym klientem lub planujesz być nim być, to możesz skorzystać właśnie z tego Programu. Poleć nam nowego klienta a my odwdzięczymy się i zaproponujemy Ci voucher w wysokości 500 zł do wykorzystania na zakup nowych sterowników GPS, sond paliwa, czytników tacho, innego sprzętu lub na opłacenie abonamentu za monitoring Twoich pojazdów. Otrzymany od nas Voucher będzie można zrealizować już w następnym miesiącu rozliczeniowym.
 
Zapraszamy do współpracy !

Chcesz nam kogoś polecić ?

Jeśli jest już ktoś kogo chcesz nam polecić to napisz lub zadzwoń do nas. Skontaktujemy się z tą osobą lub firmą i przedstawimy naszą ofertę handlową.

Jeśli dojdzie do podpisania umowy na monitoring gps pojazdów to otrzymasz od nas swój Voucher.

nagroda oferteo

Najlepsi w Oferteo w 2020 r. 

wśród dostawców Monitoringu GPS Pojazdów

Kontakt

Tel.: 691 101 000

E-mail: sprzedaz@monitoringgps.eu

Adres

Tecra Monitoring GPS

ul. Zgrupowania AK Żmija 17/16

01-875 Warszawa

Polityka prywatności

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze, tablecie lub telefonie. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.