pomiar ciśnienia i temperatury

Rozwiązanie skierowane do firm posiadających flotę pojazdów osobowych. Założeniem jest optymalizacja i usprawnienie zadań realizowanych przez pracownika, zdyscyplinowanie jego pracy i monitoring bieżącej realizacji zadań. Wdrożenie systemu zmniejsza ilość zbędnie pokonywanych kilometrów oraz eliminuje nieuzasadnione postoje. Znacznie wzrasta efektywność pracy, spada natomiast zużycie paliwa.

System umożliwia monitoring postępu zadań aktualnie realizowanych przez przedstawiciela handlowego, miejsca jego pobytu, odwiedzonych klientów.  

termometr
TERMOMETR

Najmniejszy z pośród oferowanych przez nas urzadzeń GPS, jego wymiary to: 32*63*90, łatwy w montażu, wyposażony w akumulator wewnętrzny i pamięć oraz system integralnego zarządzania energią, posiada również 2 wejścia i 2 wyjścia cyfrowe oraz umożliwia podłączenie jednego urządzenia peryferyjnego (np.: Sonda Pomiaru paliwa, Multican lub Czytnik Tacho).

POMIAR CIŚNIENIA

Najnowsza konstrukcja rejestratorów serii TXD, wzbogacona o odbiornik GNSS GLONASS, system ekonomicznego zarządzania energią, system awaryjnego namierzania pojazdu, funkcję automatycznego wykrywania rozruchu silnika pojazdu oraz bardziej czuły akcelerometr. Wewnętrzna pamieć została zwiększona aż do ponad 11 tysięcy pozycji co idzie w parze z niezawodnością i trwałością.

Kontakt

Tel.: 691 101 000

E-mail: sprzedaz@monitoringgps.eu

Adres

Tecra Monitoring GPS

ul. Zgrupowania AK Żmija 17/16

01-875 Warszawa

Polityka prywatności

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze, tablecie lub telefonie. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.